ZUPBADURA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa powstała w oparciu o innowacyjny projekt założycieli Tadeusza Badury i Marty Olejkiewicz. Jest to swoista wypadkowa ich umiejętności wyrażających się w rozległej wiedzy technicznej, zdolnościach menadżerskich i nowatorskich wizjach kreujących rozwój przedsiębiorstwa.

Działalność firmy ukierunkowana jest na produkcję skomplikowanych technologicznie maszyn i urządzeń na potrzeby rynku naftowego, energetycznego i stoczniowego, na co pozwala bogata infrastruktura firmy. Obecnie przedsiębiorstwo dysponuje trzema halami produkcyjnymi o łącznej powierzchni 15000 m2.  Nowo­wybudowane hale produkcyjne oddane do użytku w 2014 r. i 2015 r. to nowoczesne obiekty o wysokim standardzie, umożliwiające montaż i testowanie urządzeń wraz z instalacją hydrauliczną i elektryczną.

Pełen profesjonalizm, wysoki poziom techniczny, elastyczność, doborowa kadra łącząca doświadczenie z kreatywnością i konkurencyjne ceny sprawiają, że jesteśmy partnerem godnym zaufania.

Zapraszamy do współpracy.